תרומה לקהילה

תרומה לקהילה

 

`אדם חי בעולם שהוא בונה לעצמו`

כחברה משפחתית ותיקה, בעלת הסטוריה של שנים ארוכות של פעילות בישראל, אנחנו מאמינים ויודעים שלא היינו יכולים להצליח ללא תמיכת הסביבה והחברה שבהן אנו חיים ופועלים.

לחברה הישראלית אנחנו חייבים לא מעט מההצלחה שלנו: נאמנות הלקוחות שלנו וההכרה באיכות מוצרינו ממלאת אותנו גאווה מצד אחד, אך גם הכרת תודה.

כדי להודות ולהמשיך ולהיות חלק מהחברה שבה אנחנו חיים, החלטנו לתרום לארגונים שונים, לתת ולהעניק מעצמנו כל כמה שנוכל. הקו המנחה אותנו הוא שילוב והשתלבות בחברה, סיוע לאדם להיות חלק ממנה ולעולם לא לחיות בבדידות או בעוני מנוון. בדרך זו אנחנו גאים לסייע בין השאר בצורות הבאות ולגופים הבאים:

 

העסקת עובדים בעלי מוגבלויות

מתוך 120 עובדי החברה, בשקרצי עובדים כיום 3 עובדים בעלי מוגבלויות שונות. אנחנו שמחים להיות בית ומשפחה לעובדים אלה במחלקות הייצור והאריזה. לחברה תוכנית לשילוב עובדים בעלי מוגבלויות בשיתוף עם אגודת אקי"ם.

 

לקט ישראל

בנק המזון הלאומי של ישראל מציל מדי יום מאות טונות של מזון שאין לו דורש, ומעביר אותן לעמותות שונות לנזקקים ברחבי הארץ. פעילות "לקט ישראל" מבטיחה לא רק שעודפי מזון לא יתבזבזו ויזרקו שלא לצורך, אלא היא מאפשרת לנזקקים רבים לפנות משאבים כלכליים כמו חינוך, ביגוד ובריאות אישיים.

www.leket.org

 

עמותת אתגרים

עמותת אתגרים משלבת פעילויות חינוכיות שונות בחיק הטבע ופעילות אתגרית למען בעלי מוגבלויות, ובמיוחד ילדים ובני נוער. לעמותה אלפי פעילויות בכל שנה – בכל חלקי הארץ. כל זאת, על מנת לקדם את בטחונם העצמי של בעלי מוגבלויות מכל שכבות החברה ואת יכולתם להשתלב בחברה בהצלחה.

www.etgarim.org

 

עמותת חיים לילד

"חיים לילד" עוזרת ומסייעת לילדים חולי ריאה וסיסטיק פיברוזיס ולבני משפחותיהם בעידוד וסיוע נפשי בצורת מסיבות ואירועים שונים, נופשונים ועוד. פעילות העמותה מקלה נפשית על הילדים ועל בני משפחותיהם שיכולים "למלא מצברים" להתמודדות היום-יומית הקשה שלהם עם מחלות הנשימה.

www.layeled.org